Marsz do Piecek dawnym nasypem kolejowym

Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (dział CKiT) oraz Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” zapraszają do udziału w rajdzie pieszym.

Termin: 21.04.2018 r. (sobota)
Miejsce i czas startu: godz.9:30 Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
Przewidywana godzina zakończenia: 13.15 (odjazd autobusem z Piecek).

Łączna dł. trasy: 14 km
Koszty: bilet autobusowy
Powrotne połączenie autobusowe (płatne przez uczestnika):

12:20 - 12:35 PKS "Polonus" - 7 zł

13:15 - 13:34 Express Bus - 3 zł

Trasa wycieczki:
Spod CKiT udamy się Miejskim Szlakiem Turystycznym w kierunku ul. Piaskowej, dalej ul. Słoneczną do tzw. Zwalonego Mostu. Następnie drogą, na dawnym nasypie kolejowym do asfaltu w kierunku wsi Krzywe. Przechodząc przez drogę wchodzimy w las i aż do Brejdyn nasyp kolejowy przebiega lasem. Odcinek bardzo wygodny do przejścia.

W Pieckach uczestnicy będą mieli możliwość, przed powrotem autobusem, odpocząć w pizzerii Chilli. Chętni będą mogli wrócić także tą samą trasą do Mrągowa.

Aplikacja Masuria.
trasa dawnym nasypem kolejowym została zamieszczona w aplikacji Masuria. Uczestnicy proszeni są o jej zainstalowanie. Podczas marszu organizatorzy chętnie przetestują działanie aplikacji z uczestnikami.

Pobierz aplikację: http://aktywnynarowerze.pl/,0,3933,pl.html

Informacje dodatkowe
Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Udział bezpłatny. Dzieci i młodzież wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Centrum Kultury i Turystyki, przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie, tel.  89 741 80 39, www.it.mragowo.pl, info@it.mragowo.pl

Osoby nieletnie wyłącznie z opiekunem. Prowiant we własnym zakresie. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Udział jest bezpłatny.


facebook
pinterest