Zwiedzanie miasta Mrągowskim Szlakiem Turystycznym. Test Masurii!

Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej (dział CKiT) oraz Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” zapraszają do udziału w imprezie promującej atrakcje Mrągowa!

Chcesz poznać swoje miasto? Weź udział w spacerze:)

Mrągowski Szlak Turystyczny „Poznaj Mrągowo” jest przeznaczony zarówno dla turystów pieszych, jak i rowerowych. Oznakowany jest łapą niedźwiedzicy na białym kwadracie. Szlak został tak wytyczony, by pokazać nie tylko atrakcje turystyczne miasta, jak np. zabytki, ciekawe miejsca, ale także ukształtowanie terenu, na którym położone jest miasto. Podczas marszu przewodnik turystyczny opowie o ciekawostkach mijanych na trasie. Wycieczkę poprowadzi Robert Wróbel.

Termin: 08.04.2017 r. (sobota)
Miejsce i czas startu:  godz.11:00 Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
Przewidywana godzina zakończenia: 15.00 w Mrągowie

Trasa wycieczki:
Spod CKiT udamy się w kierunku ul Sobczyńskiego, następnie Park Sikorskiego, centrum miasta, promenada, ul. Królewiecka, plaża miejska przy ul. Jaszczurcza Góra, Źródełko Miłości, Mrongoville, Słowiczy Wąwóz
Sprawdź przebieg:
Mrągowskiego Szlaku Turystycznego
Łączna dł. trasy: 10 km

Aplikacja Masuria
Mrągowski Szlak Turystyczny został zamieszczony w aplikacji Masuria. Uczestnicy proszeni są o jej zainstalowanie. Podczas marszu organizatorzy chętnie przetestują działanie aplikacji z uczestnikami.

Pobierz aplikację:
http://aktywnynarowerze.pl/,0,3933,pl.html

Organizatorzy:
Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Centrum Kultury i Turystyki, przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie, tel.  89 741 80 39, www.it.mragowo.pl, info@it.mragowo.pl

Osoby niepełnoletnie wyłącznie z opiekunem. Prowiant we własnym zakresie. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

facebook
pinterest