Pętla Wojnowska

 

 

   

 

Szlak Pętla Nidzka
Piski Powiat

Ruciane-Nida – j. Nidzkie – Wojnowo – Gałkowo – Kadzidłowo – Nowy Most – Iznota – Wygryny – Guzianka - Ruciane-Nida

 

Długość - 38,5 km
Czas -
Trudność - 
Rower -

 


Początek: Ruciane Nida
Koniec: Ruciane Nida
Krajobraz:
Nawierzchnia:
Najdłuższy podjazd:  
Najdłuższy zjazd:  
Najwyższy punkt:         
Najniższy punkt: 

 

     
     
     


Ruciane Nida

Wojnowo

Rzeka Krutynia

Gałkowo

Kadzidłowo (Park Dzikich Zwierząt i Osada Kulturowa)

Galindia

Puszcza Piska

Guzianka

 

 


 

 


 

 

 

MAZURY ŚRODKOWE - POJEZIERZE MRĄGOWSKIE
Rodzaj: mapa dwustronna
Skala: 1:50'000
Rok wydania: 2015
Wydanie: 1
Format: B1 (68 x 98 cm)
ISBN: 978 – 83 – 7605 – 535 -0

koszt: 13 zł


Jest to mapa dwustronna w skali 1:50 000. Przedstawiony teren należy do Mazur - krainy historycznej i geograficznej, swoim zasięgiem obejmującej m.in. Pojezierze Mrągowskie. Zasięg mapy wyznaczają: Wandajny na północy, Lutry i Bisztynek na zachodzie, Szczytno na południu oraz Mikołajki i Parcz na wschodzie. W centrum znajduje się miasto Mrągowo, od którego zasięg mapy obejmuje ok. 35 km w każdym kierunku.
Mapa polecana jest turystom aktywnym: pieszym, rowerowym, kajakarzom, a także żeglarzom ze względu na naniesione na niej szlaki żeglarskie oraz batymetrię jezior. Prezentowane są wszystkie szlaki rowerowe i piesze regionu! Dodatkowo mapa została wzbogacona o plany miast: Mikołajek, Mrągowa i Rucianego-Nidy.

Mapa rekomendowana przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemia Mrągowska, która współpracuje z wydawnictwem Compass przy aktualizacji zawartości.

Mapa do nabycia w Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej. Punkt znajduje się przy ul. Warszawskiej 26.

 

Plik gpx.kml - Szlak Pętla Wojnowska

Plik gdb - Szlak Pętla Wojnowska

Plik gpx - Szlak Pętla Wojnowska

 

 

Aplikacja „Masuria. Official Guide” to narzędzie ułatwiające znalezienie obiektów użytecznych turyście zwiedzającemu Mazury. Aplikacja zawiera bazę turystyczną pogrupowaną w następujące kategorie: Atrakcje, Gastronomia, Noclegi, Muzea, Rozrywka, Sport, Usługi, Wydarzenia, Zakupy. Baza objektów obejmie powiaty: Mrągowski, Giżycki, Węgorzewski, Piski, łącznie ok. 2 000 obiektów.

Dzięki lokalizacji markerów na mapie oraz zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości (AR) użytkownik łatwo znajdzie szukany obiekt oraz dowie się o miejscach, o których do tej pory nie słyszał.

Aplikacja użyteczna jest przede wszystkim dla turystów aktywnych, którzy dzięki naniesieniu szlaków rowerowych i pieszych mogą na bieżąco śledzić swoje położenie na trasie. Dzięki szybkiemu dostępowi do informacji, w tym danych kontaktowych obiektów można zaplanować wycieczkę uwzględniając dodatkowe atrakcje lub przerwę w restauracji.

Aplikacja dostępna dla użytkowników systemu ANDROID w Google Play

 

 

Administrator szlaku:

 

 

 

 

facebook
pinterest